Tjacco van de Velde

Associate Partner

“Verder kijken dan alleen het voorliggende dossier.”

Werkterrein & Ervaring

Sinds tien jaar ben ik zelfstandig ondernemende jurist. Ik adviseer ondernemers en stel overeenkomsten op. Het merendeel van mijn relaties is ondernemer op het gebied van onroerend goed, in de breedste zin van het woord. Gedurende de ontwikkeling van die bedrijven komen de DGA’s allerlei vraagstukken tegen, bijvoorbeeld over eigendom, familiestructuren, belastingrecht en ondernemingsrecht. En ook de opvolgingsvraag komt regelmatig voorbij.

Onderliggende vraag

Mijn advies beperkt zich niet alleen tot het ene dossier. Ik kijk graag verder. Wat is de onderliggende vraag en waar is de ondernemer echt mee geholpen. Een gesprek met alle betrokkenen helpt vaak om de oplossing te vinden en om het spreekwoordelijke steentje in de schoen weg te nemen.

    Persoonlijk

    Met mijn echtgenote en twee schoolgaande kinderen is er thuis altijd wat te doen. In de tijd die overblijft, lees, golf en zeil ik graag.

     

    Meer collega's

    Femke Storm

    Founder

    Ron Nap

    Founder

    Job van Dijk

    Partner

    Hennie Ponsteen

    Partner

    Riëtte Blacquière

    Operations

    Judith Steitner

    Operations

    Milan Paulides

    Operations

    Amélie Beenhakkers

    Operations

    Jan-Renier Swinkels

    Associate Partner

    Aad Kuiper

    Associate Partner

    Henriëtte Westland

    Associate Partner

    Olaf ten Thij

    Associate Partner

    Floris Lems

    Associate Partner

    Oscar Jonker

    Associate Partner

    Yaël Ram

    Raad van Advies

    Edo van Haarlem

    Raad van Advies